Galeco

již 25 let na trhu​​

Mezinárodní společnost Galeco vznikla v roce 1991 a zabývá se výhradně výrobou okapových systémů. Od roku 2003 produkuje ocelové pozinkované a poplastované okapy z té nejkvalitnější finské oceli opatřené 50 mµ polyuretanovým oboustranným ochranným povrchem Pural od společnosti Ruukki. V současné době je společnost Galeco leaderem okapového trhu. V našem sortimentu jsou nyní půlkulaté okapy, hranaté okapy, tzv. bezokapový systém.

Díky unikátnímu a patentovanému tvaru půlkulatých okapů těchto okapů se společnosti Galeco podařilo dosáhnout 20% zlevnění oproti srovnatelně kvalitním švédským a finským originálním okapovým systémům na našem trhu. Jako jediní na trhu máme rohy opatřené spojkami a naší největší chloubou je univerzální roh s možností nastavení úhlu v rozmezí 90 - 135 stupňů !! Veškeré součásti okapového systému Galeco, jsou na rozdíl od levné konkurence, vyrobeny z originálních finských plechů ( rohy, spojky svodu, spojka žlabu, čela, výklopné odbočky, napojení svodu "Y", kolena).  Životnost těchto okapů bez následné údržby je za hranicí 70 let.

Na skladě v Liberci máme vždy 5 odstínů nejprodávanějších barev. Výrobky společnosti Galeco dovážíme a prodáváme na českém trhu od roku 2006. Pro zručné majitele máme pomocnou ruku ve formě univerzálních háků, díky kterým už nepotřebujete klempíře. Zvládnete osadit háky pomocí provázku, vodováhy a klíče č. 10. Ostatní prvky jsou již jednoduchou stavebnicí bez nutnosti pájení, nýtování, lepení, letování :).

Novinky

Volejte

 

+420 603 878 503

Najdete nás

 

Vesecká 309, 463 12 Liberec 25