Galeco

Aenean id nunc mauris.

Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 

Donec et faucibus orci.

  • Mauris suscipit massa at consectetur dignissim.
  • In hac habitasse platea dictumst.

Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.


 

Galeco

Galeco již 25 let na trhu​​galeco​​

Mezinárodní společnost Galeco vznikla v roce 1991 a zabývá se výhradně výrobou okapových systémů. Od roku 2003 produkuje ocelové pozinkované a poplastované okapy z té nejkvalitnější finské oceli opatřené 50 mµ polyuretanovým oboustranným ochranným povrchem Pural od společnosti Ruukki. V současné době je společnost Galeco leaderem okapového trhu. V našem sortimentu jsou nyní půlkulaté okapy, hranaté okapy, tzv. bezokapový systém.

Díky unikátnímu a patentovanému tvaru půlkulatých okapů těchto okapů se společnosti Galeco podařilo dosáhnout 20% zlevnění oproti srovnatelně kvalitním švédským a finským originálním okapovým systémům na našem trhu. Jako jediní na trhu máme rohy opatřené spojkami a naší největší chloubou je univerzální roh s možností nastavení úhlu v rozmezí 90 - 135 stupňů !! Veškeré součásti okapového systému Galeco, jsou na rozdíl od levné konkurence, vyrobeny z originálních finských plechů ( rohy, spojky svodu, spojka žlabu, čela, výklopné odbočky, napojení svodu "Y", kolena).  Životnost těchto okapů bez následné údržby je za hranicí 70 let.

Na skladě v Liberci máme vždy 5 odstínů nejprodávanějších barev. Výrobky společnosti Galeco dovážíme a prodáváme na českém trhu od roku 2006. Pro zručné majitele máme pomocnou ruku ve formě univerzálních háků, díky kterým už nepotřebujete klempíře. Zvládnete osadit háky pomocí provázku, vodováhy a klíče č. 10. Ostatní prvky jsou již jednoduchou stavebnicí bez nutnosti pájení, nýtování, lepení, letování :).

       
       
       

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider

Duis risus est

Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue.

Chci vědět více

Social

.

.

.

.

.